Historia

Nasza przychodnia istnieje od 2001 roku. Na początku mieściliśmy się na ul. Rosy 36. Przez te lata cały czas staraliśmy się dostosowywać do potrzeb naszych klientów i (przede wszystkim) pacjentów. Zaczynaliśmy od jednego gabinetu, potem wygospodarowaliśmy salę operacyjną oraz małe pomieszczenie, gdzie zwierzaki dochodziły do siebie po operacjach. Jednak stale zwiększająca się liczba pacjentów skłoniła nas do poważniejszej inwestycji. Teraz możemy zaprosić Państwa oraz Państwa zwierzęta do siedziby przy ulicy Rolnej 103 w Kajetanach. Sami zaprojektowaliśmy przychodnię i dołożyliśmy starań, aby była ona wygodna i funkcjonalna, a także miła dla oka. W nowym budynku znajdują się dwa gabinety przyjęć, sala operacyjna, szpital do leczenia stacjonarnego, poczekalnia, salon piękności dla psich ślicznotek i przystojniaków (wanna do kąpieli oraz strzyżenie) oraz sklep.

Nasz zespół


Robert Flak

lekarz weterynarii, specjalista chirurgii weterynaryjnej

Studia na SGGW ukończył w 2000r., przez rok pracował w jednej z warszawskich lecznic dla małych zwierząt, a od 2001 roku prowadzi naszą przychodnię w Kajetanach.

Agata Kamionka-Flak

lekarz weterynarii, specjalista chorób koni

Studia na Warszawskiej SGGW ukończyła w 2000 roku. Od tego czasu zajmuje się leczeniem koni sportowych i rekreacyjnych, a w mniejszym stopniu także klaczy hodowlanych i źrebiąt. Od 2006 roku dodatkowo zajmuje się wykonywaniem gastroskopii u koni w szpitalu koni "Służewiec". W przychodni pomaga przy operacjach, zajmuje się leczeniem ran oraz okulistyką.


Magdalena Pokorska-Wójcik

lekarz weterynarii

Studia weterynaryjne w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie ukończyła w 2010 roku. W pracy zajmuje się interną, z której pogłębia wiedzę podczas pracy klinicznej, licznych szkoleń i konferencji. Uzyskała specjalizację z dziedziny chorób psów i kotów, w pracy darzy szczególną troską i zainteresowaniem kocich pacjentów. Jej drugą pasją jest ultrasonografia, z zakresu której ukończyła specjalistyczne kursy i szkolenia oraz stale poszerza wiedzę. Interesuje się również radiologią oraz chorobami królików i małych gryzoni domowych. Prywatnie dumna mama dwojga urwisów i szczęśliwa posiadaczka kotki Plamki.Aleksandra Wójcik

lekarz weterynarii

Absolwentka SGGW (2008r.). Od ukończenia studiów nieprzerwanie pracuje w zawodzie, od 2012 roku udziela konsultacji kardiologicznych w lecznicach na terenie Warszawy, członek European Society of Veterinary Cardiologists.Agnieszka Ramm

lekarz weterynarii

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Interesuje się interną, chirurgią. Po pracy spędza czas z mężem i córkami. W wolnych chwilach biega i czyta książki. Jest właścicielką burej kotki Lenki.

Iga Zielińska

lekarz weterynarii

Ukończyła studia na SGGW w Warszawie. Zajmuje się interną i anestezjologią. Miłośniczka muzyki filmowej i filmu, w wolnych chwilach haftuje oraz spędza czas ze swoimi zwierzakami - dwoma psami, Wallem i Martym, oraz koteczką Nalą.

Tomasz Kierebiński

technik weterynarii

W roku 2008 ukończył czteroletnie technikum weterynaryjne i uzyskał stopień technika weterynarii. Od tego czasu uczęszczał na szkolenia z zakresu wiedzy zawodowej oraz pracował w sklepie zoologicznym, schronisku dla zwierząt i przychodni weterynaryjnej w Piotrkowie Trybunalskim. Jego zainteresowania obejmują odtwórstwo średniowieczne, gry bitewne i planszowe, oraz dobrą literaturę. Posiada uroczą szylkretową kotkę o imieniu Antonina von Paszkę.