Vip 32


Idź do treści

Menu główne:


personel

o nas

Robert Flak - lekarz weterynarii, specjalista chirurgii weterynaryjnej - studia na SGGW ukończył w 2000r, przez rok pracował w jednej z warszawskich lecznic dla małych zwierząt, od 2001 roku prowadzi przychodnię w Kajetanach.
Na zdjęciu - nawet na wakacjach zwierzaki go znajdą...Agata Kamionka-Flak - lekarz weterynarii, specjalista chorób koni. Studia na Warszawskiej SGGW ukończyła w 2000 roku. Od tego czasu zajmuje się leczeniem koni sportowych i rekreacyjnych, a w mniejszym stopniu także klaczy hodowlanych i źrebiąt. Od 2006 roku dodatkowo zajmuje się wykonywaniem gastroskopii u koni w szpitalu koni "Służewiec". W przychodni pomaga przy operacjach, zajmuje się leczeniem ran oraz okulistyką.

Agata Raduj - lekarz weterynarii, absolwentka Wydziału Weterynarii Akademii Rolniczej w Lublinie z 2007 roku. Wysłana na obóz konny w wieku lat 12 nie tylko nauczyła się jeździć ale i postanowiła, że jak dorośnie będzie leczyć zwierzęta.
W weterynarii interesuje się interną, dermatologią, a także chorobami gryzoni i zajęczaków. Po studiach odbyła staż w Szpitalu Zwierząt Egzotycznych, a teraz pogłębia swą wiedzę uczestnicząc w wielu sympozjach i szkoleniach. Jest właścicielką najbardziej rozpieszczonej sznaucerki miniaturowej o imieniu Ginger.
Na zdjęciu z psem koleżanki.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego